Aktualności

16 czerwca 2020

Atut Bielany już w budowie

KG Group rozpoczęło budowę centrum handlowego Atut Bielany przy ul. Księcia Józefa w Krakowie. Otwarcie obiektu planowane jest na I kwartał 2021 roku. 

 

 

Otrzymaliśmy pozwolenie na budowę i rozpoczęliśmy już prace na pełnych obrotach. Otwarcie centrum planujemy na I kwartał 2021 roku  - zapowiada Krzysztof Gaczorek, prezes zarządu KG Group.

 

Centrum Atut Bielany będzie jednokondygnacyjnym obiektem o powierzchni 5,2 tysięcy m2 GLA. Znajdzie się w nim dziewięć sklepów w tym m.in. Biedronka, Pepco, Kik, Rossmann, Action i cukiernio-piekarnia Buczek. - Zależy nam na stworzeniu możliwie najbardziej różnorodnej i atrakcyjnej oferty. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym klienci będą mogli zrobić szybkie i wygodne zakupy - podkreśla Krzysztof Gaczorek. 

 

Centrum Atut powstanie przy ul. Księcia Józefa w Krakowie. Będzie pierwszym wielkopowierzchniowym obiektem handlowym w tej części miasta, skierowanym między innymi do mieszkańców takich rejonów, jak: Wola Justowska, Piekary, Bielany, Salwator, Przegorzały, Dębniki czy Liszki. 

 

Atut Bielany będzie siódmym obiektem handlowym KG Group. Obecnie jesteśmy właścicielem trzech centrów w Krakowie (Atut Ruczaj, Atut Złocień, Atut Grażyny) oraz Atutów w Węgrzcach, Bełchatowie i Pruszkowie.