Aktualności

12 października 2018

Zapraszamy na 130. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań

Zapraszamy w najbliższy weekend (13-14 października) na 130. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań (ul. Klimeckiego 14, Kraków).  Zaprezentujemy na niej wszystkie krakowskie inwestycje: Apartamenty Bandtkiego, czyli zespół 4 nowoczesnych i kameralnych budynów położonych z zacisznej części Bronowic, zlokalizowane na krakowskim Ruczaju komfortowe Osiedle Piltza oraz Czerwone Maki, a także położone w spokojnej i zielonej części Bieżanowa Osiedle Telimeny.  

 

Czekamy na Państwa w sobotę i niedzielę w godzinach od 10 do 17 na stoisku nr 18.  Serdecznie zapraszamy!

 

 

Inwestycje KG Group prezentowane na 130. Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań:

 

- Apartamenty Bandtkiego

Apartamenty Bandtkiego to zespół 4 nowoczesnych i kameralnych   budynków wielorodzinnych.   Zastosowane rozwiązania architektoniczne oraz materiały  wykończeniowe tworzą unikalne, przytulne, a zarazem eleganckie miejsce do zamieszkania.  Biuro architektoniczne zadbało o przemyślane i komfortowe układy mieszkań, co pozwoli na dostosowanie do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zaprojektowało łącznie 54 apartamenty o  metrażach od 33,30m2 do 189,50m2, w układach od 1 pokojowego do  6 pokojowego.  Przylegający do inwestycji teren zielony zostanie zaadaptowany pod park z bezpośrednim dostępem dla naszych Klientów  od strony południowej. Pod zespołem budynków zlokalizowany jest garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Budowa już rozpoczęta!

 

Apartamenty Bandtkiego - planowane zakończenie budowy: I kwartał 2020 roku 

 

- Osiedle Telimeny

Osiedle Telimeny  realizowane jest w zacisznej części Nowego Bieżanowa. Pracując nad projektem, zwracaliśmy szczególną  uwagę  na funkcjonalność i komfort przyszłych mieszkańców.

W  kameralnych 3 piętrowych  budynkach, o nowoczesnej architekturze, znajdować się  będą mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 27 m2 do 73 m2. 
W tych metrażach przygotowaliśmy dla Państwa mieszkania 1, 2, 3, 4 pokojowe, z garażem zlokalizowanym na kondygnacji poziemnej. Do mieszkań położonych na parterze przylegają rozległe ogródki.
To miejsce w którym w pełni wykorzystamy swój wolny czas. Osiedle Telimeny to miejsce idealne dla rodziny jak również dla osób planujących zakup swojego pierwszego mieszkania.

​Budowa już rozpoczęta!

 

Osiedle Telimeny - planowane zakończenie budowy: I kwartał 2020 roku 

 

- Osiedle Piltza 

Osiedle Piltza to propozycja dla osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania oraz dla wszystkich chcących zmienić swoją przestrzeń życiową - zamieszkać w komfortowym mieszkaniu w kameralnym bloku położonym w jednej z najszybciej rozwijających się i świetnie skomunikowanych dzielnić Krakowa.  

W naszej ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i przemyślanych rozkładach. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami i tarasami oraz lokale usługowe. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają loggie lub balkony, natomiast na ostatniej kondygnacji znajdują się również mieszkania z pięknymi, przestronnymi tarasami. W części podziemnej znajdują się garaże wielostanowiskowe z wydzielonymi miejscami postojowymi. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych i charakteryzują się prostą i elegancką formą. Tereny wokół budynków są zagospodarowane zielenią.

Lokalizacja, rozwinięta infrastruktura oraz szybka komunikacja z centrum Krakowa czynią z naszej inwestycji przyjazne miejsce do życia.

​Budowa 3 etapu już zakończona! Budowa 4 etapu już w zaawansowanej fazie!

 

Osiedle Piltza 4 - planowane zakończenie budowy: czerwiec 2019 roku 

 

- Czerwone Maki 

Inwestycja Czerwone Maki została przygotowana z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, zlokalizowana w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Ruczaju. Bliskość terenów zielonych zapewni Państwu ciszę i spokój, a doskonała komunikacja z centrum Krakowa, pozwoli na dogodny dojazd do pracy, jak i korzystanie z dawnej stolicy Polski.

Mieszkania w inwestycji Czerwone Maki charakteryzują się funkcjonalnymi rozkładami, które pozwalają na kreatywne wykorzystanie przestrzeni. Zostały zaprojektowanie zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze, spełnią wymagania zarówno singli, studentów, rodzin oraz inwestorów. Komfort, wygoda i funkcjonalność- to nasze najważniejsze wytyczne w pracy nad projektem.

Budowa inwestycji Czerwone Maki została zakończona! W ofercie mamy już ostatnie mieszkania - przestronne, 3-pokojowe. 

 

Czerwone Maki - budowa już zakończona